De Eerste Lezing

een bijbelgroep over het Eerste (Oude) Testament en over de brieven

Katholieken weten in het algemeen niet zo veel van de Bijbel. Toch kan wat meer kennis van de Bijbel helpen om je geloof te verhelderen of te verdiepen.

Sinds enige jaren is in Wittem een Bijbelgroep, die een keer per maand samenkomt om enkele Bijbelverhalen te lezen en te bespreken. De nadruk ligt daarbij op het Oude Testament, de verhalen en teksten die gaan over het volk Israël in de eeuwen vóór de geboorte van Jezus van Nazareth. Want deze zijn vaak nog wat minder bekend (en ook moeilijker te begrijpen) dan de verhalen over Jezus, uit het Evangelie. Het zijn de verhalen die in de zondagse vieringen te horen zijn als ‘eerste lezing’.

Er wordt van de deelnemers geen voorkennis verwacht. Interesse is voldoende.
Data in de tweede helft van 2021: de woensdagen 29 september, 20 oktober, 24 november en 22 december, steeds van 19.30 tot ca. 21.00 uur.
U kunt deelnemen aan alle avonden, maar het kan ook per avond.
Kosten: € 2,50 per avond (incl. koffie/thee en kopieën)
Heeft u interesse? U kunt u opgeven bij de receptie van Pelgrimsoord Klooster Wittem, tel 043 4501741, of per e-mail: a.potma@redemptoristen.nl