Legioen van Maria “Toevlucht van de Zondaars”

Het Legioen van Maria is een lekenorganisatie wiens leden dienstbaar zijn aan de Kerk op vrijwillige basis. Het Legioen van Maria is actief in bijna elk land ter wereld. Ook in onze parochiefederatie is een Legioen van Maria actief. Het Legioen van Maria wil het geloofsleven ondersteunen door praktische zielzorg en apostolaat. De actieve leden komen wekelijks samen voor gebed, werkoverleg en evaluatie. Biddende leden ondersteunen de werkzaamheden door hun dagelijkse Rozenkrans en gebed.

Vindt u het fijn om in contact te komen met leden van het Legioen van Maria? Bijvoorbeeld voor een telefonisch gesprek, of persoonlijk via een thuisbezoek. Bel of mail ons dan.


Zelf ook een actief of biddend lid worden van het Legioen van Maria ?
U kunt u ons graag bellen.
Veel gedetailleerde informatie vindt u ook online op de website en op facebook.

Contactpersoon: Irena Aartsen
Telefoon: 06 1705 5617
E-mail: renia.cydzik@t-mobilethuis.nl
Website Legioen van Maria Nederland & België: www.legioenvanmaria.nl
Facebook: www.facebook.com/Het-Legioen-van-Maria-104673517839163