Wereldlichtjesdag Heerlen 2023

Zondag 10 december Algemene Begraafplaats, Kampstraat Heerlerheide

Wereldwijd worden op deze dag om 19.00 uur kaarsen aangestoken voor overleden kinderen. Wij willen onze bijdrage leveren aan deze ketting van licht die dan rondom de wereld wordt gelegd door samen te komen op de begraafplaats. De herdenking begint om 18.00 uur en eindigt rond 19.15 uur.De begraafplaats is vanaf 17.30 uur toegankelijk (enkel via de hoofdingang Kampstraat). Het verliezen van een kind is niet aan leeftijd en tijd gebonden. Daarom bent u allemaal van harte welkom.

De muzikale omlijsting wordt verzorgd door Fanfare St. Caecilia Nieuw Einde. Rond 18.40 uur ontvangen de aanwezigen een lampion met ledlicht en zullen wij gezamenlijk, onder begeleiding  van de Fanfare een rondgang over het kerkhof maken.  Na het muzikale sluitstuk zullen wij 1 minuut stilte in acht nemen. Evenals voorgaande jaren zorgen onze vrijwilligers voor koffie en warme chocomel. Voor verdere informatie verwijzen wij u naar onze website: www.wereldlichtjesdagheerlen.nl